Videó

Itt a jelenet, ami miatt hetek óta áll a bál a Barca és a Real Madrid közt – VIDEÓ

Éljen a bajnok!

Noha többek közt a klub legendája, Iker Casillas kapus szerint is járt volna, tudjuk jól, a Real Madrid múlt vasárnap nem állt sorfalat a spanyol bajnok Barcelonának.

Megtette ezt három nappal később a Villarreal, amely a 34. fordulóból elmaradt összecsapást pótolja a Camp Nouban. Más kérdés, hogy a megünnepelt Barca-játékosok csöppet sem „viszonozták” a gesztust, hiszen szűk húsz perc alatt berámoltak kettőt (Coutinho, majd Paulinho) a vendégek kapujába, majd a szünet előtt Messi is betalált.

A végeredmény pedig 5–1 lett, vagyis a Barcelona már csak hat találatra van a százgólos határtól (a 27-9-0-s mutatóhoz 94–24-es gólkülönbség társul).