Videó

Sosem találod ki, ki lőtte a Liverpool vezető gólját – VIDEÓ

A Liverpool a WBA vendégeként játszott az angol Premier League 35. fordulójában. A vörös mezes együttes már a 4. percben vezetést szerzett, méghozzá a 25 éves Danny Ings találatával. Bár a pályán ott volt a két szupersztár, Mohamed Szalah és Sadio Mané, mégis az az Ings talált be (0-1), aki legutóbb a 2015–2016-os szezonban szerzett gólt a liverpooli felnőttcsapatban, leginkább azért, mert majd egy évig sérült volt. Ebben az évadban ez volt a hatodik bajnokija.

A második játékrészben helyre állt a világ rendje, Szalah duplázta meg a vendégek előnyét egy emeléssel (0-2). Mégsem nyertek a liverpooliak, mert előbb a 79. percben Jake Livermore szépített (1-2), majd a 88. percben José Rondón egyenlített (2-2). A Liverpool a harmadik helyen áll a tabellán.

Ings gólja (0-1)

Szalah gólja (0-2)

Livermore gólja (1-2)

Rondón gólja (2-2)