Videó

Gulácsi nagy bravúr után kapta az évad legcikibb gólját

2018. 04. 15. 18:46

Rossz volt nézni, ahogy szép lassan a kapuba gurult a labda.

Néhány másodperccel a hatalmas bravúrja után szerencsétlen gólt kapott Gulácsi Péter. Az RB Leipzig magyarja Max Kruse 19 méterről megeresztett löketét tolta a kapufára 28. percben, ám a kipattanót Nikolas Moisander visszagurította, és miután honfitársunk már nem tudott átérni a kapu másik sarkába, közelről nézte végig, ahogy előnyhöz jut a Werder Bremen.

A második félidő elején Ademola Lookman egyenlített, és az eredmény (1–1) már nem változott, a Bajnokok Ligája-indulásért harcoló lipcseiek fontos pontokat veszítettek.