Videó

Icardi viccet csinált az olasz bajnokságból – VIDEÓK

Gyorsan eldöntötték a Sampdoria elleni meccset.

Az Internazionale a Sampdoria otthonába látogatott az olasz élvonal 29. fordulójában, vasárnap kora délután, és húsz percen belül kiütötték a házigazdákat.

A 26. percben Ivan Perisic fejesével indult a gólok sora, majd jött Mauro Icardi büntetője, ami a visszajátszás alapján jogtalan volt, mert Rafinha eldobta magát a tizenhatoson belül, holott senki nem bántotta.

Egy perccel ezután Icardi sarokkal talált be, a szünet előtt pedig harmadszor is eredményes volt, ezúttal lesipuskás gólt szerzett. Az argentin a hatodik legfiatalabb futballista, aki száz gólig jutott az olasz élvonalban.

Icardi ezzel elérte a százgólos álomhatárt a Serie A történetében!

Az argentin csatár a második félidőben sem állt le, bizonyára megihlette a liverpooli Mohamed Salah szombaton remek teljesítménye, és az alábbi videóból jól látszik, hogy ezúttal még az elrontott megmozdulásából is gól született. Ez lett a végeredmény: 0-5.