Videó

No Aubameyang, no party – VIDEÓ

2017. 11. 17. 21:23

Bartra és Bürki még sohasem bakizott ekkorát.

Döbbenetes dortmundi hibák eredményeként született meg a Stuttgart gólja a Bundesliga 12. fordulójának pénteki mérkőzésén.

Marc Bartra a kapusának passzolta a labdát az ötödik percben, Roman Bürki azonban szerencsétlenkedett, ezek után pedig a stuttgarti Chadrac Akolónak csupán annyi dolga volt, hogy az üres kapuba passzoljon.

Az első félidő hajrájában aztán egyenlített a fegyelmi okok miatt Aubameyangot mellőző Borussia: Schürrle ugyan kihagyta a tizenegyest, ám Philipp javított.

A Dortmund mégis pont nélkül maradt, ugyanis az 51. perben a csereként beszálló Brekalo szép szóló után győztes gólt szerzett (2–1).