Atletico Madrid's midfielder from Belgium Yannick Ferreira-Carrasco (L) vies with Sevilla's defender from France Clement Lenglet during the Spanish league football match Club Atletico de Madrid vs Sevilla FC at the Wanda Metropolitano stadium in Madrid on September 23, 2017. / AFP PHOTO / CURTO DE LA TORRE

LaLiga: ezzel a két góllal nyert az Atlético – VIDEÓ

2017. 09. 23. 14:17

A Sevilla látogatott az új madridi stadionba.

Az Atlético Madrid a Sevillát fogadta a spanyol élvonal hatodik fordulójának szombat kora délutáni nyitómeccsén. A fővárosiakhoz visszatérő Diego Costa már ott volt a Wanda Metropolitano stadion lelátóján.

A 12. percben Pablo Sarabia a vendégek, nem sokkal később Filipe Luis a hazaiak részéről találta el a kapufát. A szünet után azonnal betalált az Atlético: Yannick Carrasco remek egyéni akció után volt eredményes (1-0).

A 70. percben Antoine Griezmann szerzett gólt, pedig úgy tűnt, szabálytalanul tartotta meg a labdát csapatának (2-0). Ez maradt a találkozó végeredménye, így a fővárosiak továbbra is veretlenek.