Videó

Szabálytalan gól, visszafújt, majd kihagyott tizenegyes: Eppel nehéz percei – VIDEÓ

Sokba kerülhetett volna a Honvédnek a gólkirály-jelölt szenvedése.

Ahogy arról a Rangadó.hu-n is beszámoltunk, a Budapest Honvéd nagy csatában, a hosszabbítás 5. percében szerzett góllal végül legyűrte és ezzel kiejtette a Gyirmótot az élvonalból, így továbbra is élen áll a tabellán.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a találkozó már jóval korábban eldőlhetett volna: Eppel Márton a 39-42. perc között többször is betalálhatott volna, ám különböző okok miatt maradt a 0-0.

Előbb (a 39. percben) Lanzafame beadását talpalta a kapuba a csatár, ám Bognár Tamás érvénytelenítette a találatot; majd a 42. minutumban teljesen jogos büntetőhöz jutott a Honvéd és úgy tűnt, mégis meglesz a vezetés. Csakhogy hiába rúgta be a tizenegyest is Eppel, Djordje Kamber, valamint Davide Lanzafame idő előtt futott be a büntetőterületre, így Bognár megismételtette. Másodszorra pedig már nem volt ilyen pontos a csatár: Nagy Sándor megfogta a pocsékul elvégzett büntetőt.

A komikusnak is nevezhető jelenetsort meg is tudjuk mutatni!