Videó

Szabályos gólt vett el a bíró az Atléticótól – VIDEÓ

Antoine Griezmann gyönyörűen kilőtte a Barca kapujának bal alsó sarkát, és rögtön mutatta, hogy nem volt les. A játékvezető másként látta…

Érvénytelenítette a bíró Griezmann meseszép gólját, pedig szó sem volt lesről a Király-kupa elődöntőjének visszavágóján. A Barcelona – amely a múlt héten 2-1-re diadalmaskodott Madridban – Luis Suárez találatával szerzett vezetést, noha az első félidő első felében óriási fölényben játszottak a „matracosok”.

A 80. percben – újra – egyenlíthetett volna az Atleti, ám Kevin Gameiro csúnyán fölébikázta a tizenegyest…

Három perccel később mégis összejött a fővárosiak találata (1-1), miután Gameiro javította a hibáját.

Az utolsó tíz percet nagyon megnyomta az Atlético Madrid, ám újabb gól nem született, így a roppant feszült meccsen – hazai oldalon Sergi Roberto és L. Suárez, a vendégeknél Carrasco kapott piros lapot – az FCB jutott be a májusi kupadöntőbe.