Videó

Ezt a bombát Messiék is irigylik az exbarcástól – VIDEÓ

Jonathan dos Santos irgalmatlanul kicentizte a Gijón kapujának bal felső sarkát…

A mexikói futballista hosszú éveket húzott le a Barcában, mielőtt 2014-ben a Villarrealba igazolt. Szombaton ő nyitotta a LaLiga-gólok sorát, méghozzá szépségdíjas találattal. Dos Santos a 12. percben zúdította a kapuba a labdát, nem sokkal később pedig Sansone is beköszönt, így a nagyszerűen teljesítő Villarreal villámgyorsan jelentős előnyhöz jutott.

A második félidőben is két gól született: előbb Pato növelte a vendégcsapat előnyét, majd a záró pillanatokban Carmona kozmetikázott az eredményen (1-3) egy szerencsésnek mondható fejessel.

Alavés – Real Betis 1-0 (0-0)

A Valencia – Real Madrid mérkőzést elhalasztották, mert a Bajnokok Ligája-címvédő fővárosi együttes Japánban a klubvilágbajnokságon szerepel.