Videó

Joe Allen bevarrta, Alaba odavarázsolta – VIDEÓ

Csillogtak a balosok Bécsben.

A világbajnoki szereplés szempontjából roppant fontos vb-selejtezőt rendeznek csütörtök este Bécsben, ahol Ausztria Walest fogadja. A szeptemberi nyitányon mindkét fél győzelemmel kezdett, előbbiek Grúziában, utóbbiak Moldova ellen nyertek.

A találkozó első félideje után már 1-2 volt az állás Wales javára, méghozzá nem is akármilyen gólokkal. Előbb Joe Allen akasztott Almer (akit sérülés miatt az 58. percben le kellett cserélni) kapujába egy jókora bombát, majd Alaba varázsolta Arnautovic elé a játékszert, így a támadónak már csak bele kellett fejelnie.

A slusszpoén Wimmer részéről jött: a földön fekvő osztrák bekkről saját kapusa védését követően a kapufát érintve került a labda a hálóba. Mutatjuk!