Videó

Matának máris elege van?

Továbbra is bukdácsol az idei szezonban a Manchester United csapata a Premier Ligában. Teszi ezt annak ellenére is, hogy januárban David Moyes bombaigazolással örvendeztette meg a kitartó szimpatizánsokat, és leigazolta a Chelsea-től a spanyol válogatott Juan Matát. A Vörös Ördögök vasárnap este a Fulham együttesét fogadták az Old Traffordon, és a sereghajtót sem tudták két vállra fektetni. A végeredmény úgy lett 2-2, hogy a 94. percben egyenlített a Fulham azok után, hogy Carrick a 80. percben szerzett vezetést. A harmadik meccsén harmadik gólpasszát adó Mata reakciója sok mindent elárul arról, hogy mennyire csalódott volt amiatt, hogy egy megnyert meccsen csak a döntetlennel érhették be.