Videó

Hihetetlen dráma

Az angol másodosztályú labdarúgó bajnokság (Championship) rájátszásának elődöntőjében a Watford a Leicestert fogadta hazai pályán.

Az első meccsen 1-0-ás vezetést szerzett a Leicester, a visszavágón pedig 2-1 volt az állás, ám mivel ebben a sorozatban nem számít az idegenben lőtt gól, ezért ekkor még egyik csapat sem állt továbbjutásra. A 90+7. percben aztán büntetőt kapott a Leicester, amit ha értékesített volt a vendégek játékosa, bejutottak volna a döntőbe. Almunia kapus azonban kétszer is óriásit védett, majd a kontrából a 97. percben gólt lőtt a Watford, ezzel 3-1-re nyert, és kvalifikálta magát a fináléba.