Videó

Balmaz iksz

A Balmazújváros hazai pályán 2-2-es döntetlent játszott az Újpest FC B ellen az NB II Keleti-csoportjának 14. fordulójában.

Az első játékrészben a hazaiak játszottak enyhe fölényben, az újpesti Banai kapusnak többször nagyot kellett védenie, de négy-öt kisebb helyzettel a fővárosiak is veszélyeztettek. A szünetben Urbin megpattanó lövése jelentette a különbséget a csapatok között (1-0). Az 54. percben Magos Mátyás egyenlített. A második játékrész a gól után is remek iramban zajlott, a 74. percben pedig Barczi Dávid passzával Popovics tört be közepén, és néhány csel után megszerezte a látogatók második gólját (1-2). Már csak alig néhány perc volt hátra a mérkőzésből, amikor egy bedobás után a kapufáról visszapattanó labdát Sárközi közelről befejelte, így végül egy ponttal távoztak Balmazújvárosból az újpesti fiatalok.