Videó

Dráma volt

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Ez volt az NB II Nyugati-csoportjának 13. fordulója, és már a negyedik edző irányította a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatát. Horváth Ferenc volt az első, de őt az élvonalbeli Kecskeméti TE szerződtette. Szamosi Tamás volt a második, de már ő is az alföldi klubnál dolgozik. Várhidi Péter volt a harmadik, de őt Kozármislenyben elküldte a játékvezető a kispadtól, ezért a Haladás II elleni meccsen Haraszti Gergely helyettesítette.

Az első félidőben eldőlni látszott a szombathelyiek elleni találkozó, hiszen már két góllal vezetett az SzTK, de aztán csak a hosszabbításban sikerült megszereznie a győzelmet. Hullám Attila átlövése után került előnybe a házigazda, majd ő hozta kihagyhatatlan helyzetbe Márkus Tibort, aki élt is a lehetőséggel. A Haladás II még az első negyvenöt percben szépített, majd a 72. percre, a miklósiak védelmi megingásait kihasználva meg is fordította az eredményt. Aztán Szamosszegi Gábor két perccel később egyenlített, majd a hosszabbításban a győztes gólt is megszerezte, mindkettő szép fejes volt. Ennek köszönhetően otthon tartotta a három pontot a Szigetszentmiklós (4-3).