Videó

Nyűglődés

Ha azt mondjuk, nyűglődés volt a Paks–MTK meccs az OTP Bank Liga 12. fordulójában, valószínűleg nagyon finoman fogalmaztunk. A meccs több sebből vérzett, tehát nem csak azért fanyalgunk, mert 0-0 lett a vége. A paksiak az első félidőben többször is vezetést szerezhettek volna, de a helyzetek kihasználásával ezúttal hadilábon álltak. Az MTK nem tudott lehetőségeket kialakítani a szünetig, és a második félidőt is a Paks kezdte jobban, de hatalmas mezőnyfölényét nem sikerült gólra váltania. A meccs hajrájához közeledve a fővárosiak is kidolgoztak néhány ígéretes akciót, de ennél többre nem futotta erejükből, így gólnélküli döntetlennel ért véget a találkozó.