Videó

A Rangadó!

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Kozármisleny–Gyirmót, az NB II Nyugati-csoportjának nagy rangadója! A vége 1-1 lett, úgyhogy egyik vezetőedző sem lehetett elégedett. A hazaiak részéről Márton Gábor a mutatott játék miatt bosszankodott, vendégoldalon Csank János az eredmény miatt bosszankodott.

Az első félidőben a Kozármisleny tett többet a gólszerzésért, igaz, a 15. perctől kezdve, miután vezetést szerzett a Gyirmót, jobban koncentrált a védekezésre. A baranyaiak játékába nagyon sok hiba, pontatlanság csúszott, így a jó erőkből álló és szervezetten védekező látogató ellen csak átlövésekig, lehetőségekig jutottak. A találkozó után mindkét csapat játékosai földre rogytak, ami igazán jellemezte, hogy mekkora küzdelem folyt a pályán. A mélyebb talajú pálya a nagy küzdelem sokat kivett a játékosokból. Talán a szezon leggyengébb játékát nyújtotta a Kozármisleny, nem volt olajozott a csapatjáték, nem voltak gördülékenyek a támadások, nagyon sok pontatlanság volt az átadásokban. Ennek ellenére óriási fegyvertény, hogy ezzel a játékkal is sikerült pontot menteniük.