Videó

Első ZTE-siker

Állítsd össze Álomcsapatodat az NB I-ből! regisztrálj szeptember 14-ig, és nyerd meg te a bajnokságot!Klikk!

Megszerezte első győzelmét a Zalaegerszeg az NB II Nyugati-csoportjában. A ZTE a negyedik fordulóban hazai pályán nyert a Szigetszentmiklós ellen.

A találkozó mérlege: tizenegy sárga és két piros lap, két hazai- és egy vendéggól.

A hazai együttes viszonylag gyorsan vezetést szerzett, és ezzel az előnnyel vonulhatott pihenőre. Simonfalvi Gábor gólja mellett nem sok minden történt, ám a második 45 perc igencsak eseménydús volt. Az 51. percben Szamosszegi Gábor megkapta második sárgáját, mellé pedig a pirosat is. Ez azonban nem szegte az SzTK kedvét, mert nem sokkal később Márkus Tibor egy szöglet után egyenlíteni tudott. Úgy nézett ki, a szigetszentmiklósiaknak sikerül emberhátrányban döntetlent elérniük, ám egy teljesen érthetetlen döntés után tizenegyeshez jutott a ZTE! A labda mögé előbb Pavicsecsics állt, ám ő fellökte Dénes kapust, így piros lapot kapott, de Szalai értékesítette a büntetőt (2-1).