Videó

Ezüstrajt

Állítsd össze Álomcsapatodat az NB I-ből! regisztrálj szeptember 14-ig, és nyerd meg te a bajnokságot!Klikk!

A Kozármisleny 2-0-ra győzött a Baja otthonában az NB II Nyugati-csoportjának negyedik fordulójában. Az első félidőben felváltva forogtak veszélyben a kapuk, majd a 34. percben Bjelanovics jobboldali beadása után Koller a háta mögött szép mozdulattal továbbította a labdát a kapu felé. Tulipán kiütötte, de a kipattanót Zsdrál higgadtan a szemből érkező Boda elé passzolta, ő pedig hét méterről belőtte a Kozármisleny vezetőtalálatát (0-1). Az 55. percben a frissen beállt Városi harcosan labdát szerzett, majd jó ütemben kiugratta Bodát, aki elhúzta a kapus mellett a labdát, majd Tulipán elütötte őt. Mivel gólhelyzetben volt, a kapust a szabályok értelmében kiállította a játékvezető. Koller állt a büntető mögé, és a kapu jobb alsó sarkába lőtt (0-2).

Győzelmének köszönhetően az előző szezonban ezüstérmes Kozármisleny megint a második helyen áll a Nyugati-csoportban.