Videó

Nagymegyer–Győr

Pongrácz Dezső tette a legtöbbet a Győr–Nagymegyer együttműködésért, így ő végezhette el a kezdőrúgást a Győri ETO FC vendégjátékán, ahol óriási szeretettel fogadták az idei nyár első edzőmeccsét játszó kisalföldi csapatot. A lelkesen és szervezetten védekező hazaiak ellen az első gólt Dinjar lőtte szabadrúgásból, majd a Nicorec kapufájából kipattanó lövését Strestik továbbította a hálóba. Az ETO az első félidőben nagy mezőnyfölényben játszott, amelynek végén a cseh légiós még egy gólt szerzett, így 3-0 volt a félidő állása. A második játékrészben teljes csapatot cserélt Pintér Attila. Az ETO ismét három gólt szerzett, ezúttal Dudás duplázott és Koltai is betalált, így alakult ki a végeredmény (6-0).