Válogatott

U19: kiesett a magyar válogatott

Fiataljaink 1-1-et játszottak a házigazda horvátok ellen, de csak győzelem esetén léphettek volna tovább.

A magyar U19-válogatott abban a tudatban lépett pályára a házigazda Horvátország ellen az Európa-bajnoki selejtezőtorna harmadik (utolsó) fordulójában, hogy a legutóbbi, Montenegró elleni vereség miatt csak győzelem esetén van esélye továbbjutni.

A vége 1-1 lett, a mieink gólját a 15. percben Korozmán Kevin szerezte, majd a második félidő elején a hazaiak büntetőből egyenlítettek. Ekkor Czingrábert, négy perccel később pedig Korozmánt is kiállították, úgyhogy a döntetlen végeredmény is kisebb fajta csodának számít. A magyarok a harmadik helyen végeztek, és nem jutottak tovább az elitkörbe.