Futsal

Futsal: pontot mentett a Haladás, továbbra is nyeretlen a Fradi

Az ötödik fordulóval folytatódott a teremlabdarúgó NB I.

A Haladás a Berettyóújfalu elleni rangadóval folytatta odahaza. A szombathelyiek az utolsó percben egyenlítettek, 4-4 lett a találkozó. Az Aramis hiába vezetett 2-0-ra már tíz perc után és őrizte meg előnyét a szünetig, a vendég Veszprém a második félidőben fordított és nyert 3-2-re.

A Göcsej a továbbra is nyeretlen Fradit verte 2-0-ra, míg a Nyírgyulaj–Dunaferr mérkőzésen a 0-0-s félidő után 3-3-as döntetlen született.

Teremlabdarúgó NB I, alapszakasz, 5. forduló

Swietelsky-Haladás VSE – Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 4-4 (1-2)

Gólszerzők: Öreglaki (11., 23.), Vidák (31.), Hegyesi (40.), illetve Gál (13.), Kovács I. (16.), Rábl (32.), Harmati (34.)

Kiállítva: Gyurcsányi (31. – Haladás)

Aramis SE – FC Veszprém 2-3 (2-0)

Gólszerzők: Boznánszky (4.), Bognár B. (10.), illetve Bognár P. (22.), Tar (29.), Püspök (35.)

Kiállítva: Csopaki (34. – Aramis)

Göcsej SK – Ferencvárosi TC Futsal-Fisher Klíma 2-0 (1-0)

Gólszerzők: Nagy G. (20.), Apatini (28.)

Nyírgyulaj KSE – Dunaferr Due Renalpin FC 3-3 (0-0)

Gólszerzők: Németh P. (26.), Siska (27., 34.), illetve Fekete (26.), Hosszú Á. (30., 40.)