Futsal

Most sem hibázott az ETO futsalcsapata

A futsal NB I rájátszásának negyedik fordulójában a Nyírgyulaj csak megszorongatni tudta a Győrt.

A negyedik forduló mérkőzéseivel folytatódott hétfő este a teremlabdarúgó NB I rájátszása. A felsőházban a listavezető Győr a Nyírgyulajt idegenben győzte le, a Dunaújváros pedig odahaza lőtt hatot a Veszprémnek.

Az alsóházban a 4-5 lett a slágereredmény: a Déli Futsal az Aramis, a Göcsej pedig a Rubeola otthonában nyert kilencgólos meccsen.

Teremlabdarúgó NB I, rájátszás, 4. forduló

Felsőház:

Dunaferr DF Renalpin FC – FC Veszprém 6-3 (3-1)

Gólszerzők: Klacsák (9.), Hosszú Á. (13., 15., 39.), Aradi (25.), Varga Cs. (37.), illetve Tatai (15.), Németh P. (21.), Bognár P. (27.)

Kiállítva: Tatai (40.)

Nyírgyulaj KSE – Rába ETO 1-3 (0-1)

Gólszerzők: Kovács I. (32.), illetve Juanra (4.), Constantino (22.), Solano (32.)

Pénteken játszották:

Mezei-Vill FC Berettyóújfalu – Swietelsky-Haladás VSE 5-2

Alsóház:

Aramis SE – Déli Futsal 4-5 (0-2)

Gólszerzők: Pál P. (21.), Jovánczai (31.), Héger (31.), Nagy G. (öngól 40.), illetve Horváth B. (5., 14., 22.), Szente (37.), Lak (38.)

Rubeola FC – Göcsej SK 4-5 (1-1)

Gólszerzők: Maruzsi (19.), Méhes (23.), Takó (30., 35.), illetve Apatini (16., 25.), Nagy G. (26.), Kottán (31.), Bogyó (35.)