Futsal

A Dunaferrel teljes a Magyar Kupa négyes döntője

Szerda este a Swietelsky-Haladás VSE és a Dunaferr párharcával zárult a teremlabdarúgó Magyar Kupa negyeddöntője. A párharc 2-1-es dunaújvárosi vezetésről folytatódott, így a hazaiaknak mindenképpen nyerniük kellett az elődöntőbe jutásért.

A visszavágó szoros csatát, nagy izgalmakat hozott: bár a Haladás negyed óra elteltével már 4-1-re is vezetett, az első félidő végül 4-3-as szombathelyi vezetéssel zárult, majd Gyurcsányi és Németh Péter találataival ismét megnyugtatóvá vált a hazai előny. Erre Klacsák révén válaszolt a Dunaújváros, majd a 39. percben újra egy gól volt a különbség – Schranz Balázs góljával 6-5 lett a vége, így a Dunaferr idegenben lőtt több góllal jobbnak bizonyult.

Teremlabdarúgó Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó

Swietelsky-Haladás VSE – Dunaferr DF Renalpin FC 6-5 (4-3)

Gólszerzők: Hegyesi (1.), Németh P. (2., 29.), Gyurcsányi (13., 26.), Öreglaki (15.) ill. Hosszú Á. (8.), Horváth N. (16., 17.), Klacsák (31.), Schrancz (39.)

Továbbjutott: a Dunaferr, idegenben lőtt több góllal (7-7)