Futsal

Szoros meccsen fordított az ETO a Haladás ellen

Rangadót rendeztek a teremlabdarúgó NB I alapszakaszának kilencedik fordulójában. A címvédő, 18 pontos Rába ETO az első hét meccsén szintén 18 egységet gyűjtő Swietelsky-Haladás vendége volt.

A találkozó derbihez méltó csatát hozott: az ETO 3-2-re nyert két hajrában szerzett góllal.

A mérkőzés első találatát Hegyesi Zsolt jegyezte, de tíz percre rá egyenlítettek a Rába-partiak: Tomas Drahovsky a 13. minutumban vette be a kaput (1-1). A második félidőben esett a többi gól: Németh Péter révén ismét a szombathelyieknél volt az előny (2-1), de a 33. és a 35. percben is betalált az ETO – előbb Harnisch Ákos, majd Michal Seidler vette be a kaput –, így 3-2-re megnyerte az idegenbeli rangadót.

Teremlabdarúgó NB I, alapszakasz, 9. forduló

Swietelsky-Haladás VSE – Rába ETO 2-3 (1-1)

Gólszerzők: Hegyesi (3.), Németh P. (26.), illetve Drahovsky (13.), Harnisch (33.), Seidler (35.)