Futsal

Détári csapata kupagyőztes

Történelmi sikert aratott Détári Lajos csapata, a Felsőtárkány, amely első alkalommal nyerte meg a rendkívül nagy hagyományokkal rendelkező Imola-Hírlap Kupát.

Az idén 28. alkalommal megrendezett nyolccsapatos téli teremlabdarúgó-torna döntőjében az NB III-as csapat 7-5-re nyert a Gyöngyösi AK ellen, így százszázalékos teljesítménnyel szerezte meg az aranyérmet. A harmadik helyen az FC Hatvan zárt az Egerszalók elleni sikerével.

Az eseményen immár negyedik alkalommal megemlékeznek a viadal korábbi szervezőjére, a 2010 őszén elhunyt Fesztbaum Béla sportújságíróra.

A legjobb mezőnyjátékos különdíját a Felsőtárkány rutinos labdarúgója, a korábbi élvonalbeli Montvai Tibor kapta – tudósít az agriasport.hu.