Koronavírusban halt meg a korábbi osztrák szövetségi kapitány A horvátokat is irányította, osztrák csapatokkal pedig kétszer szerepelt nemzetközi kupadöntőben. Rangadó 2020. 12. 13. 20:25 Nemzetközi foci
6 fotó „Mindhalálig védem a játékosaimat” – a futballvébé legérzelmesebb edzője a családját ölelgette csapata gólszerzésekor Sebastián Beccacece kapitányon úrrá lett a fékevesztett öröm.