Nagy Ádám nem csak a gólja miatt nagy király Fülig érő szájjal nyilatkozott… Rangadó 2018. 04. 16. 12:39 Magyar foci
„Egyszerűen éhesebbek voltak, mint mi” – több játékosa is ellentmondott az újságíróknak kifakadó német kapitánynak Nagelsmann meg akarta védeni a csapatát, de Kimmichék kellően önkritikusak voltak az Ecuador elleni vereség után.