Vad II István kedden Milan-meccset vezet Vad II István kedden a Viktoria Plzen – AC Milan Bajnokok Ligája-összecsapáson működik közre. Rangadó 2011. 12. 04. 13:16 Hírek
6 fotó „Mindhalálig védem a játékosaimat” – a futballvébé legérzelmesebb edzője a családját ölelgette csapata gólszerzésekor Sebastián Beccacece kapitányon úrrá lett a fékevesztett öröm.