Az NB II-be adta kölcsön három fiatalját a DVTK Kazincbarcikán folytatják. Rangadó 2017. 06. 27. 13:24 NB II
„Egyszerűen éhesebbek voltak, mint mi” – több játékosa is ellentmondott az újságíróknak kifakadó német kapitánynak Nagelsmann meg akarta védeni a csapatát, de Kimmichék kellően önkritikusak voltak az Ecuador elleni vereség után.