Vasas- és DVTK-játékossal erősített az NB II-es együttes Belehúztak. Rangadó 2018. 01. 19. 19:18 NB II
Amint véglegessé vált a skótok kiesése, lemondott a kapitányuk Hét év alatt kimondottan sikeres volt a csapatával.