Négy játékos távozott Debrecenből Roguy Meye, Farkas II Balázs, Nenad Kiso és Birtalan Botond már nem a DVSC labdarúgója. Rangadó 2012. 12. 07. 16:06 NB I
Bosnyák játékost igazolt a DVSC Debrecenben folytatja pályafutását a bosnyák védekező középpályás, Nenad Kiso. Rangadó 2012. 09. 13. 11:38 NB I
8 fotó Ki az a férfi, aki szoborként állja végig a világbajnoki meccseket? Michel Kuka Mboladinga nem a vébén kezdte, de ott is róla szóltak a felvételek.