A Bp. Honvéd hétfői hatállyal szerződést bontott három játékosával, Szemerédi Norberttel, Fejes Jánossal és Ihrig-Farkas Sebestyénnel – jelentette be a klub hivatalos honlapján.
Élesedik a helyzet a világbajnokságon, mert a harmadik, egyben utolsó fordulóban már vannak csapatok, amelyek csak győzelemmel juthatnak be a legjobb 32 közé.