Koronavírus: elment bulizni a Schalke játékosa, klubja megbüntette A rendkívüli házirend megszegése miatt 100 ezer eurós büntetést kapott. Rangadó 2020. 04. 05. 16:56 Nemzetközi foci
„Egyszerűen éhesebbek voltak, mint mi” – több játékosa is ellentmondott az újságíróknak kifakadó német kapitánynak Nagelsmann meg akarta védeni a csapatát, de Kimmichék kellően önkritikusak voltak az Ecuador elleni vereség után.