Nemzetközi foci

Nincs megállás, újabb játékost igazol a Liverpool

Marco Steinbrenner/DeFodi Images/DeFodi via Getty Images
Marco Steinbrenner/DeFodi Images/DeFodi via Getty Images

35 millió euróért igazol 18 éves tehetséget a védelembe a Liverpool: Fabrizio Romano értesülései szerint az angol bajnok mindenben megegyezett a Parmával Giovanni Leoni kapcsán, már csak a hivatalos bejelentés várat magára.

Képben volt ugyan az Inter is, de maga a játékos a Liverpoolt preferálta és Arne Slot is tervez Leonival.

A calciomercato.com úgy jellemezte a 195 centiméter magas játékost, hogy fizikálisan erős, jó a fejpárbajokban, mindkét lábával ügyesen bánik a labdával és háromvédős felállásban a védelem közepén a jobb oldalon is lehet vele számolni, a védekezés mellett pedig a játékszervezésben is van benne potenciál. Az előző szezonban 17 meccsen játszott a Serie A-ban.

Az angol bajnok Liverpool nagybevásárlást tart a nyáron: érkezett brit átigazolási rekordért Florian Wirtz, valamint Hugo Ekitike, Kerkez Milos, Jeremie Frimpong és Pécsi Ármin is.

Kapcsolódó
Gólja után is kifütyülték a drukkerek a Juve csatárát
Dusan Vlahovic nem is ünnepelte meg a gólját.
Olvasói sztorik