Újra megsérült Neymar, akit a Santos legutóbbi bajnokiján már az első félidőben le kellett cserélni. A támadó sírva hagyta el a pályát.
A télen a nevelőklubjához visszatérő Neymar 100-as mezben lépett pályára, ugyanis ez volt a 100. tétmeccse a Santos stadionjában. A 33 éves játékos kihagyta a Série A első két fordulóját combsérülés miatt (emiatt a válogatotthoz sem tudott csatlakozni a vb-selejtezőben), a Fluminense ellen játszott ismét, akkor csereként lépett pályára.
Az Atlético Mineiro ellen már kezdő volt, azonban az ESPN szerint viszonylag korán fájdalmat kezdett érezni a bal combjánál. Csapata már az első félidőben kétgólos előnybe került (és nyert végül 2-0-ra), Neymar azonban eddigre már sírva sántikált a pályán. Lerogyott aztán a fűre és jelezte, nem tudja folytatni, ekkor még az ellenfél csapatkapitánya, Hulk is odament hozzá, hogy megvigasztalja. Hordágyon vitték le a pályáról a támadót.
Neymar sentiu na partida contra o Atlético-MG e até chorou em campo, jogador tentou ficar no gramado, mas precisou sair de carrinho aos 33 minutos pic.twitter.com/odtQawdxbN
— ge (@geglobo) April 17, 2025
O momento que Neymar precisou sair do gramado da Vila Belmiro pic.twitter.com/kJG8NWfkHl
— ge (@geglobo) April 17, 2025
Neymar 2023 nyarán hagyta mögött Párizst és lett az al-Hilal játékosa, a szaúdi klub 90 millió euró körüli összeget fizetett érte, és természetesen csillagászati fizetést is kapott. Októberben ugyanakkor egy válogatott fellépés során súlyos térdsérülést szenvedett, és visszatért ugyan, de nem regisztrálta klubja a szaúdi bajnokságra, így végül mindössze hét meccset játszott le az al-Hilalban, egy gólt szerzett mindössze.
2025 januárjában közös megegyezéssel szerződést bontott, majd alá is írt a Santoshoz.