Bolla Bendegúz remekelt a Konferencia Ligában

A többi magyarnak már nem volt ilyen kellemes estéje.

Bolla Bendegúz volt a Rapid Wien egyik legjobbja csütörtökön, az örményt FC Noah elleni Konferencia Liga-meccsen.

A magyar válogatott játékosa kezdőként jutott szóhoz, magas százalékban nyerte párharcait és pontosan is passzolt. Akadt egy kaput találó lövése és két kulcspassza is, a Rapid egyik meghatározó játékosa volt a siker alkalmával.

Bolla statisztikái.

Nem volt ilyen sikeres estéje Csoboth Kevinnek, aki szintén kezdőként lépett pályára eközben St. Gallenben. A svájciak a félidőben még vezettek a Fiorentina ellen, ám térfélcsere után gyorsan, négy perc leforgása alatt két gólt is kaptak. Egyenlíteni tudott ugyan a St. Gallen, de 2-2 után egyrészt Csoboth-ot is lecserélték, másrészt pedig az olasz csapat kettő gólt is szerzett. Csoboth mindössze tizenhatszor ért labdába, nem is sikerült mindig jól az átadása, nagyjából átlagos produkciót nyújtott.

Csoboth statisztikái.

Vancsa Zalán a cseresorból nézte végig, ahogy csapata, a belga KAA Gent otthon 2-1-re legyőzte a norvég Moldét. Lang Ádám is kerettag volt, de pályára nem lépett a ciprusi Omonia Nicosiában, amely 2-0-ra kikapott a skót Hearts vendégeként. Sós Bence a 73. percben állt be a Topolyába, de ő sem tudott segíteni csapatán, amely, 3-0-ra kikapott a Legia Warszawától.