Áramszünet nagy kapushibával: elgázolta szlovák ellenfelét az örmény csapat

Hazai pályán 3-0-s győzelmet aratott az örmény Noah labdarúgócsapata a szlovák MFK Ruzomberok ellen a Konferencia Liga-playoff első mérkőzésén.

A hazaiak már a 4. percben megszerezték a vezetést, egy ártalmatlan bal oldali beadást Tomás Frühwald ügyetlenül kiejtette, éppen Goncalo Gregorio elé, akinek nem volt nehéz dolga (1-0).

A 68. percben váratlanul sötétségbe borult a Vahagn Tumaszjan Stadion, az egész stadionban elment az áram, és hosszú ideig dolgoztak a hiba elhárításán, mire sikerült megoldani.

A kényszerpihenő a hazaiaknak tett jót, mert a hajrát sikerült megnyomniuk, a 78. percben Gor Manveljan vágott be egy tizenegyest (2-0), a 3-0-s végeredményt pedig Matheus Aias állította be a ráadásban.