Ádám Martin továbblőtte csapatát az ázsiai BL-ben

Chung Sung-Jun / Getty Images

A válogatott Ádám Martin duplázott, csapata, az Ulszan Hyundai pedig a japán Kavaszaki ellen elért 2-2-es döntetlennek köszönhetően bejutott az ázsiai labdarúgó Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakaszába.

A magyar támadó a csoportkör utolsó, hatodik fordulójában a 44. percben egy gyorsan elvégzett szabadrúgás után egy közeli fejessel szépített, majd az 53. percben egy videózás után megadott büntetőből volt eredményes, így az Ulszan 0-2-ről egyenlítve tartott otthon egy pontot.

A két gól 58:10-nél és 1:29:03-nál látható itt.

A csoportkört így öt találattal záró Ádám Martin végigjátszotta a mérkőzést, melynek végén az Ulszan a három legjobb csoportmásodik egyikeként bejutott a 16 közé.

A nyolcaddöntő sorsolását december 28-án rendezik, az oda-visszavágós párharcok játéknapjai pedig február 12-14. és 19-21.