Kihagyta a helyzetet, majd bevert magának egy nagyot az angol válogatott csatár

Angliában sok mindent láttak már a szurkolók és játékosok, de Jamie Vardy 36 évesen is képes volt újat mutatni. A Leicester City 26-szoros válogatott egykori gólkirálya a másodosztályban is komolyan veszi a futballt, és a szombati, Watford elleni bajnokin egy kihagyott helyzet után előbb földre rogyott, majd bepancsolt egy nagyot saját magának.

Lehet, kellett is az ébresztő pofon, a Championship éllovasa ugyanis a kihagyott ziccer idején, a 73. percben még 0-0-s döntetlenre állt.

De Vardy három perccel később már jobban koncentrált (1-0), a 95. percben pedig büntetőből beállította a 2-0-s végeredményt.

A Leicester 17 forduló után 14 győzelemmel és 3 vereséggel, 42 ponttal vezeti az angol másodosztályt, előnye 3 pont az Ipswich Town és 10 pont a Leeds United előtt.