Ronaldo nem bír leállni, egyik gólja szebb volt, mint a másik

AFP
AFP

3-0-ra győzött az al-Nasszr a szaúdi bajnokság legutóbbi fordulójában az al-Akdud ellen, és a diadalból Cristiano Ronaldo két gólból vette ki a részét.

Az al-Nasszr a 13. perctől vezetett al-Nadzsi góljával, és Ronaldo a 77. percben duplázta meg csapata előnyét, amikor az ellenfél kapusa által kiöklözött labdát egy remek levétellel megszelídítette, majd szűken megtolta, és bevágta a rövidbe.

Ebből a kameraállásból még jobban látszik a levétel, és az is, milyen jól lőtte el a rövidbe:

A 38 éves játékos második gólja talán még szebb volt, egy indításnál Paulo Vítor kapus becsúszva elkotorta a labdát a hazai támadó elől, de az pont Ronaldo elé került, ő pedig 26-27 méterről beemelte.

Egy kisgyerek reakciója a lelátón CR második góljára:

Az al-Nasszr a második helyen áll a tabellán, egy ponttal lemaradva az al-Hilaltól, amely egy meccsel kevesebbet játszott. Ronaldo 15 góljával vezeti a góllövőlistát (Aleksandar Mitrovic és Karim Benzema követi 10, illetve 8 találattal), és volt még 7 gólpassza is, amely szintén kimagasló statisztika.