Úgy tűnik, a Milan megtalálta az ideális támadókat

Piero Cruciatti / ANADOLU AGENCY / Anadolu Agency via AFP
Kiválóan kezdte a Serie A 2023-24-es idényét az AC Milan labdarúgócsapata, amely a Bologna legyőzése után a második fordulóban a Torinót is legyőzte.

A vendégek azzal a teherrel érkeztek a San Siróba, hogy 1985 márciusa óta nem tudtak ott nyerni bajnokit, és bő félóra után még reménykedhettek a jó eredményben. A Milan ugyan a nyáron igazolt Pulisic találatával a 33. percben vezetést szereztek, de ezt Schuurs révén gyorsan kiegyenlítették a vendégek.

A félidő hajrája azonban a hazaiaké lett, előbb Giroud értékesített egy büntetőt, majd Theo Hernández emelt egy okos gólt (3-1).

A szünet után már csak egy találat született, ismét Giroud vágott be egy tizenegyest, így a Milan végül 4-1-re győzött.

A csapat úgy tűnik, megtalálta az ideális felállást, hiszen az eddigi hat gólból hármat Giroud, kettőt Pulisic szerzett.