Gazdag Dániel esélyt sem adott a kapusnak, duplájával nyert a csapata

Tim Nwachukwu / Getty Images

Gazdag Dániel és Sallói Dániel is gólt szerzett, előbbi kettőt is az észak-amerikai labdarúgóliga (MLS) legutóbbi játéknapján.

A Philadelphia Union a Nashville SC otthonában aratott 2-0-s győzelmet, a magyar válogatott Gazdag a 40. és a 84. percben talált az ellenfél kapujába, mindkétszer büntetőből. A találkozó három kiállítást is hozott, kettőt a hazai, egyet a vendég oldalon.

Sallói Dániel csapata, a Sporting Kansas City a Real Salt Lake-et fogadta. A meccs első gólját a magyar csatár szerezte, majd a házigazdák a szünetig megduplázták előnyüket. A második félidő azonban a Salt Lake-é volt, amelynek sikerült egyenlítenie, a végeredmény így 2-2 lett.

A Philadelphia jelenleg negyedik a keleti főcsoportban, míg a Kansas  11. nyugaton.