Álmodni sem lehetne fantasztikusabb első gólról

Nagy feltámadást produkált a Newell’s Old Boys az argentin bajnokság 22. fordulójában, magyar idő szerint hétfőn hajnalban. A hazai pályán játszó csapat már a 11. percben hátrányba került a Gimnasia La Plata ellen, majd a 25. percben már 0-2 volt az állás, innen sikerült azonban egy pontot megmenteni.

Az egyenlítő gól az 57. percben esett, és elég látványosra sikerült.

Egy hazai szöglet után a még kifejelték a védők labdát, de pont Ticához, aki egyből passzolt Lisandro Montenegróhoz. A csereként beállt középpályás ugyan a tizenhatoson kívül állt, de nem jött zavarba, kapásból lőtt – a labda álomszerűen csavarodott kifelé, a kapus pedig vetődött ugyan, de esélye sem volt védeni.

A meccs összefoglalója, 1:52-nél a gól:

Montenegro márciusban töltötte be a 20-at, a mostani az első szezonja az argentin élvonalban. A Gimnasia elleni volt a 9. bajnokija, és az első gólja a Newell’s első csapatában.