Gazdag parádézott Chicagóban

Az MLS 8. játéknapján a magyar válogatott játékosa ezúttal is góllal és gólpasszal segítette csapatát. A Chicago Fire otthonában már 2-0-ra vezett a hazai csapat, amikor a 62. percben büntetőhöz jutott a Philadelphia Union. Gazdag Dániel állt a labda mögé, és nem hibázott.

Három perccel később Carranza is betalált, ráadásul úgy, hogy egy bal oldali beadást követően pont Gazdag fejelte neki mesterien vissza a labdát, amit 3 méterről kellett a kapu üresen maradt felébe passzolnia. Ezzel a góllal egalizált az Union, és ez a 2-2 marradt a végeredmény is. Gazdagnak ez volt a 3. bajnoki találata és emellett kiosztott 5 gólpasszt is 8 forduló alatt.

A Philadelphia két fronton kell helyt álljon, hiszen a közép- és észak-amerikai (CONCACAF) labdarúgó Bajnokok Ligájában is érdekelt, ahol három napja 2-2-es döntetlent játszott a mexikói Atlassszal a negyeddöntő visszavágóján, így 3-2-es összesítéssel jutott be az elődöntőbe.

Sallói Dániel 70 percet kapott csapata, a Sporting Kansas City San Jose Earthquakes elleni 3-0-ás veresége alkalmával.