Meglőtte a meccs legszebb gólját, majd elönzőzött egy nagy ziccert a MU brazilja

Twitter
Twitter

A Liverpool elleni 7-0-s vereség után Erik ten Hag, a Manchester United edzője ugyanazt a kezdőt küldte pályára a Real Betis elleni Európa Liga-nyolcaddöntő első felvonásán is.

A csapata ezúttal sokkal jobban teljesített, és 4-1-re nyert, így egészen közel került a negyeddöntőbe jutáshoz. 1-0 után a Betis még egyenlíteni tudott, de a második félidő már egyértelműen a Unitedről szólt. A meccs legszebb gólját a brazil Antony szerezte, aki a 16-oson kívülről csavart a jobb felsőbe.

Antonyval kapcsolatban legalább annyi szó esett egy kihagyott helyzetéről mint a látványos góljáról, mivel Bruno Fernandes passza után kissé önző volt, belül három társa is várta a passzt, ő azonban egyedül fejezte be az akciót, de a léc fölé emelt.

7:42-nél látható a jelenet:

Itt pedig kiemelve a pillanat, ami megmutatja, mennyi passzopciója volt:

Az Ajaxtól 95 millió euróért megvett brazil az Európa Ligában két gólnál jár, minden sorozatot számolva pedig hét gólt és egy gólpasszt tett a közösbe a MU-nál.