Monacóban elvérzett a Paris-Saint-Germain

Valery HACHE / AFP
Három nappal a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzése előtt vereséget szenvedett a Paris Saint-Germain, amely a francia labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában 3-1-re kikapott a Monacótól.

Voltak nyugtalanító jelek már, a PSG a legutóbbi hét tétmérkőzésén harmadszor kapott ki, ráadásul a szerdai, Marseille elleni kupabúcsút követően most meglepően simán bukott el.

A Kylian Mbappé, Lionel Messi és Marco Verratti nélkül felálló címvédő – Alekszandr Golovin és Wissam Ben Yedder találatainak köszönhetően – 18 perc alatt kétgólos hátrányba került, és ugyan Warren Zaire-Emery szépített a 39. percben, Ben Yedder még erre is válaszolt.

A félidei 3-1 után sem tudott megújulni a PSG, a L’Equipe azt írta, Gianluigi Donnarumma kapusnak hét védést is be kellett mutatnia a mérkőzésen.