Suárez köszönte szépen a hátvéd béna passzát

Maxi Franzoi / AGIF / AGIF via AFP

Ötödik meccsét is megnyerte a Campeonato Gaúchó idei kiírásában, vagyis Rio Grande do Sul állam futballbajnokságában a címvédő Grémio.

A Porto Alegre-i csapat az utolsó helyezett Aimorét fogadta, és már a 7. percben vezetést szerzett, Bruno Uvini egy kapufáról levágódó labdát fejelt a hálóba.

A folytatásban helyzetek akadtak mindkét oldalon, de a következő gólra egészen a 62. percig kellett várni, ekkor Luis Suárez fejelt a vendégek kapujába egy szabadrúgás után.

Az uruguayi csatár nem elégedett meg ennyivel, még a 86. percben is úgy üldözte a védőt, mintha 0-0 lenne, és a kitartásának gól lett a jutalma, a vendégjátékos ugyanis sután találta el a labdát, Suárez pedig lecsapott rá, és külsővel eltette a kapus mellett.