Kigúnyolta a kapus a büntetőt hibázó játékost, dulakodás lett a vége

Miután a rendes játékidőben és a hosszabbítás végén is 1-1 volt az eredmény, tizenegyesek döntöttek a szaúdi kupa nyolcaddöntőjében. Az al-Ittihad és az al-Shabab elleni párharc ötödik sorozatban azonban a hazaiak 65-szörös argentin válogatott játékosa, Éver Banega a kaput sem találta el, a vendégek brazil kapusa, Marcelo Grohe kíméletlenül kigúnyolta.

Érdekesség, hogy Banega az első félidőben is kihagyott egy büntetőt, de kettejük párharca ennél is korábbra nyúlik vissza: 2020. december 2-án az arab bajnokságok legjobb klubjai között zajló Arab Club Champions Cup elődöntőjének első mérkőzésén Grohe ugyancsak kifogta az argentin próbálkozását.

Ezúttal a vesztes nehezen dolgozta fel a brazil kapus gúnyos táncát, és a mérkőzés egy nagy lökdösődéssel zárult.