Nderim Kaceli / NurPhoto / NurPhoto via AFP

Szezonbeli negyedik bajnokiját bukta el az Inter

Szezonbeli nyolcadik bajnokiján negyedszer kapott ki az Inter labdarúgócsapata, a milánóiak ezúttal hazai pályán az AS Romától kaptak ki 2-1-re.

Döbbenetes végjátékot nyert, de kulcsembereket vesztett a Milan
A ráadásban három gól is született Empoliban.

A hazaiak Federico Dimarco révén a 30. percben szereztek vezetést, a hátrányt hat perccel a szünet előtt Paulo Dybala tüntette el, aki közelről egyenlített. Negyedórával a mérkőzés vége előtt Chris Smalling egy szabadrúgásból előreívelt labdát fejjel juttatta a kapu jobb oldalába, győzelemhez segítve ezzel a fővárosiakat (1-2).

Az AS Roma 2017 februárjában nyert legutóbb riválisa ellen a Serie A-ban.

A Napoli magabiztosan, 3-1-re nyert a Torino ellen, és megerősítette első helyét. A hazaiaknál a kameruni válogatott középpályás, André-Frank Zambo Anguissa első góljait szerezte a Serie A-ban, legutóbb 2020. július 19-én, még a Villarreal színeiben volt eredményes bajnokin.