Kevés cikibb dolog van a futballpályán, mint amikor hős lehetnél a meccs legvégén, de a kapus röhögve védi a flegma 11-esed

Shaun Clark / Getty Images

2-2-re állt az észak-amerikai bajnokságban, az MLS-ben a Los Angeles Galaxy és a Sporting Kansas meccse, amikor a hosszabbítás legvégén büntetőhöz jutott a Los Angeles-i csapat. A labda mögé a mindkét hazai gólt szerző Javier „Chicharito” Hernández állt, aki úgy döntött, panenkázva lövi a tizenegyest.

Csakhogy a kapus nem vetődött el, így könnyedén lehúzta a gyenge emelést, Chicharito pedig előbb kínjában mosolygott, majd bocsánatot kért a közönségtől.

Az eredmény maradt 2-2, és a kihagyott büntető révén elhullajtott két pont még nagyon fájhat a Galaxynek, amely jelen állás szerint lemaradna a rájátszásról, mivel csak a nyolcadik a Nyugati főcsoportban. A Kansas, amelyben Sallói Dánielt a 89. percben cserélték le, a 12. Nyugaton, úgyhogy a rájászásra már nincs esélye.